Battle Brothers

Połączenie turowej strategii i RPG. Ultra high-endowe studia produkcyjne pozwalają przenieść średniowieczny świat w nisko-fantastyczny klimat, gdzie zajmujemy pozycję kapitana najemników. Pod naszym dowództwem jest tuzin towarzyszy, każdy z jego portretem, imieniem i historią, a także zestaw konkretnych cech, które wpływają na statystyki i umiejętności na polu bitwy. Gra nie korzysta z systemu rozwoju klasy postaci, więc możemy dowolnie przypisywać, wydawać, kupować lub wygrywać najemników. Arsenal - standardowy zestaw broni średniowiecznej: D. itd. Różne bronie są miecze, włócznie, topory, łuki, kusze ciekawych ataków specjalnych, takich jak topory i siekiery tarcza może być dzielona, ​​ukryty za wroga, oraz kluby i stowarzyszenia mogą tymczasowo , zdrętwiał go. w rezultacie następna kolejka zostanie utracona. Na naszej drodze, czy to podczas wykonywania rozkazów, czy też podczas swobodnej inteligencji, są różni przeciwnicy. Walcz ze zwykłymi rakietami surowymi leśnymi zwierzętami, plemionami orków i goblinów, a także animowanymi trupami i przerażającymi zjawiskami. Jeśli będziemy żyć wystarczająco długo, napotkamy jedno z ostatniego kryzysu: Inwazja orków i goblinów, złe żywiołowych lub wojen między arystokratycznych rodzin.

Divinity: Grzech Pierworodny

Divinity: Original Sin - Gra cRPG, stworzona przez belgijskie studio. To kolejna część marki Divinity. Spisek powstał przed wydarzeniami w Boskiej Boskości (2002). Opowieść opowiada o przygodach dwóch młodych mężczyzn odkrywających łuk zakazanej magii i przeciwdziałających jej konsekwencjom. Rozgrywka opiera się na klasycznych mechanizmach cRPG. Gracz kontroluje działania drużyny na czterech bohaterów, z którymi wykonuje misje, bada miejsca i walczy z przeciwnikami. Wraz z nabytym doświadczeniem postacie mogą poprawić swoje cechy psychofizyczne i nauczyć się nowych umiejętności. Oprócz indywidualnego trybu Divinity: Original Sin oferuje także możliwość grania we współpracy z innym graczem przez sieć lokalną lub Internet.

Syberia 3

Po ponad dziesięciu latach od premiery drugiej odsłony stworzyła kolejną edycję popularnej serii przygód, opracowanej przez belgijskiego kreślarza Benuatom Sokala, we współpracy z Studio Microids. Fabuła sequela skupia się na losie młodej prawniczki, Kate Walker, zaangażowanej w kolejną tajemniczą historię w kontekście jej pracy i wrodzonej ciekawości i pragnienia przygody. Gra przygodowa klasy Slave classic z punktami i kliknięciami, będziemy znani z różnych postaci, znanych przebojów z poprzedniej serii, a także zupełnie nowych postaci, w tym bohatera wciąż żyjącego, agenta FBI Victorii McPherson. Pomimo użycia w grze całkowicie trójwymiarowego środowiska graficznego, które zastąpiło płaskie, obrobione ręcznie tło, jako całość zachowuje charakterystyczny klimat i spójność z wcześniejszymi częściami cyklu.

Wiedźmin

W oparciu o tematykę serii i powieści Andrzeja Sapkowskiego, rola RPG odgrywa rolę CD Projekt RED. Fabuła głównej kampanii została ustalona w 1270 roku, pięć lat po zakończeniu wojny północnej. Geralt, który stracił pamięć, wraca do twierdzy czarnoksiężnika Kaera Morchena. Wkrótce grupa o nazwie Salamander zaatakuje ich ... Na tropie atakującego bohatera wkracza w skomplikowane intrygi, które wiążą się z działaniami Zakonu Płonącej Róży. W kolejnych zadaniach gracz ma okazję odwiedzić kilka miejsc i spotkać się z postaciami znanymi z kart powieści. Twórcy starali się, aby świat gry był dość duży, co dynamicznie reaguje na działania głównego bohatera. Po stronie technicznej Wiedźmin używa całkowicie przebudowanego silnika Aurora.

Europa Universalis IV

Czwarta edycja popularnej serii gier strategicznych Europa Universalis. Nazwa została stworzona przez zespół programistów Paradox Development Studio. Zgodnie ze stringami, Europa Universalis IV pozwala rozwijać swój wybrany naród przez kilka stuleci. Tym razem ramy historyczne zostaną ustawione na 11 listopada 1444 r. I 2 stycznia 1821 r. Gra opiera się na klasycznych zasadach gatunku 4X (Inteligencja, Ekspansja, Eksploatacja i Zniszczenie) i obejmuje odpowiedzialność za zarządzanie podległymi prowincjami, rozwój nowych technologii, prowadzenie armii i prowadzenie wydarzeń dyplomatycznych. Oprócz zdolności do zwalczania komputerowej sztucznej inteligencji, gra oferuje także tryb wieloosobowy dla wielu użytkowników dla 32 uczestników.

Darksiders II

Sequel wydał w 2010 roku grę Darksiders w studiu developerskim Vigil Games. Historia Darksiders II przedstawia przygody innego apokaliptycznego wyścigowca - śmierci. Bohater przyspiesza, aby pomóc swojemu bratu - oskarżonemu o przedwczesne zwołanie Apokalipsy. W tym celu protagonista musi udowodnić istnienie spisku i ożywić ludzkość, która została zniszczona podczas ostatniej wojny. Jeśli chodzi o pierwszą część, twórcy Darksiders II przygotowali znacznie szerszy i bardziej zróżnicowany świat, po którym bohater podróżuje z ładowarką (rozpacz) i krukami (proch strzelniczy). Gra skupia się na ekscytujących potyczkach z przeciwnikami, choć w niektórych miejscach gracz może również mieć możliwość rozwiązywania zagadek. Zmiany dokonane w Darksiders II obejmowały także wizualną relację uzyskaną przy pompie.

Need for Speed: Payback

Kolejny hit popularnej serii gier wyścigowych, który powstał we współpracy między studiem Ghost Games i Electronic Arts. Need for Speed: Payback powinien być przeznaczeniem trzech postaci: Tyler, Mac i Jesse, który chce pomścić zdradę swojego byłego pracownika. W tym celu konieczne jest, aby zrobić z kartel nazwie Familia, mają niemal wszędzie rozległe połączenia, nawet z policją - a to oznacza, że ​​w tej walce przyjaciół jest tak samo godna zaufania do siebie. Po raz pierwszy w serii - Gra toczy się w otwartym firmy Fortune Doliny, a podczas gry, będziemy w wielu wyścigach, podzielony na kilka głównych kategorii, takich jak prześladowań policji, próbę czasu, pokazy kaskaderskie, walki brać udział w samochodach i na koniach. Produkty tradycyjnie oferują szeroką gamę licencjonowanych i modyfikowalnych pojazdów z pięciu różnych kategorii: Race, Drift, Terrain, Drag and Flight. Ponadto każdy z bohaterów gry ma inne umiejętności i wpływa na sposób działania maszyn.

Gran Turismo Sport

Inny flagowy model wyścigowy wypuścił konsole Sony, które są także pierwszą częścią serii stworzonej od podstaw na PlayStation 4. Opracowana przez Polyphony Digital Studio we współpracy z FIA, gra Gran Turismo Sport koncentruje się na aspekcie tytułu motorsportu, aby gracze rywalizowali o najbardziej prestiżowy tytuł i puchary, ponieważ są naprawdę prawdziwymi zawodnikami. Mechanizm rozgrywki w tym czasie koncentruje się głównie na wyścigach online i trybie kariery - aby zobaczyć podstawowe zachowanie podczas wyścigu, ponieważ gramy na licencjonowanych pojazdach w fabryce, samochodach wyścigowych i samochodach koncepcyjnych. Jednak konkurencja tutaj jest nieco inna, a poszczególni gracze reprezentują swoje kraje lub swoich ulubionych reżyserów. Wszystko to charakteryzuje się bardziej realistycznym modelem jazdy i znacznie lepszą oprawą wizualną oraz współpracą z okularami PlayStation VR.

Need for Speed

Dziewiętnasty pełny tor jest jedną z najpopularniejszych serii samochodów, która od dwóch dekad jest ciągle rozwijana przez Electronic Arts. Odpowiadasz za odtworzenie studium grupowego w Ghost Games (dawniej EA Gothenburg), które składa się głównie z byłych członków Criterion. Praca nad grą, z udziałem przedstawicieli społeczności Speedhunter, fotografów, dziennikarzy i kierowców, skupia się wokół szerokiej kultury samochodu. Aby uczcić 20. rocznicę powstania serii, twórcy zdecydowali się na ponowne uruchomienie i stworzenie nowej wersji Simply Need for Speed. Jako reakcja na oczekiwania graczy, produkcja należy do dwóch najpopularniejszych hitów serii: Need for Speed ​​Underground i Underground 2 i zawiera wszystkie elementy, dla których fani kochają markę od wielu lat - aby modyfikować bogate możliwości samochodów , autentyczna miejska kultura samochodowa i przenikliwa historia rozgrywają się w otwartym świecie nocy.